נפרדנו לא אהבתי אותך בכדי לשכב איתך ביקשת ואני סירבתי הייתי ילדה לא נמשכתי אליך בצורה בה נער כמוך רצה לעצמו . נבהלת היית לפני גיוס רצית אותי לעצמך.

חייגת אני הרגשתי יתומה היינו נצח יחד ולרגע הרגשתי שחטאתי בשם הרוך והאהבה שלך ... הגעתי אליך כי רציתי מחילה כי רציתי שקט כי רציתי שתדע שאני תמיד אהיה חברה שלך גם כאשר לא אהיה בת זוגתך ... אהבתי אותך בדרך שלי.

ביקשת נשיקה קיבלת אותי כנועה מלטפת מסבירה שאלת האם יש אחר והרי אני והוא כל היום ביחד צחקתי עניתי לך שאני מאוהבת בחברה שלי מהכיתה כי איתה בא לי לגעת לא צחקת טענת שזה לא הגיוני ושאני בוגדת בך איתו ולכן נפרדנו ... כמה אירוני דחפת אותי לידיים שלו והוא מלאך ואתה והשטן ובה באמת הייתי מאוהבת בה נגעתי איתה הרגשתי נוח.

תפסת אותי בכוח אני חייכתי והרי לא תכאיב לי אתה אוהב אותי יותר מאת החיים עצמם הרגע טענת זאת היי מה קורה לך למה להכאיב לא אל תפשיט אותי לא בבקשה תקלף את עצמך מעלי אתה חזק מדי בשבילי לא רק לא ערומה אלוהים שבשמיים לא זה כואב לאאאאא בבקשה לא אני בתולה אני נשבעת לא שכבתי איתו דייייי תניח לי לא בבקשה אל תבדוק בוא נשב נדבר אני מבטיחה לחשוב על זה לא ככה לאאאאא זה כואב לי בבקשה לא ... אין לי כוחות למולך בבקשה לא לאאאאאאאאא ...

היכן הדם זונה היכן את בתולה צרחות ברקע שלי שלו אני לא זוכרת מי צעק יותר חזק צעקתי את שמה רציתי אותה בבקשה בואי עזרי לי אהובתי בבקשה קחי אותי מכאן.

עוד מכה עוד מאבק עוד זעקה שלי שלו הכאב בכל הגוף אני רוצה למות להתעלף להקיא אני רוצה להקיא בבקשה להקיא אותו מתוכי.

מה התאריך מה השעה מי זה אני לא מכירה אותו ... אמא אני רוצה את אמא שלי אבא תעזור לי ... ליהי בואי בבקשה אהובתי בבקשה תעזרי לי הבטחת לי שאת אוהבת אותי.

הקולות בראש הכאב בגוף והצרחות שאני לא מספיק טובה הריון על מה הוא מדבר למה להכאיב ככה אז אין לי דם דחפתי טמפון בקיץ כאב לי ככה והיה לי הרבה דם תפסיק לצעוק אני רוצה להקיא.

על האונס שלי.