אנסת אותי, כך פשוט.

אתה שכבת חסר אונים משותק במיטה - אני תהיתי האם הכוח שלך מוסתר או שזאת אני אשר התחזקתי בזכות אהובתי.

בזכות הבחור שלקח אותי תחת חסותו והעניק לי סיפור כיסוי ... בזכות הפציעה שלך ... לאלוהים יש דרכים מוזרות להראות לי שאני מוגנת ושנקמה שקטה היא נקמה מתוקה.

אני זאת שלקחתי אותך יד ביד ללשכת הגיוס ואני הראשונה אשר חייכה חיוך אמיתי כאשר הגיעו להודיע לי שנפצעת! לצערי זאת הייתה פציעה קלה, הגדירו אותך פצוע קל עד בינוני.

אף אחד לא הבין למה ברחתי ממך אני זוכרת שאחיך שאל אותי מה קרה לי ולמה נסגרתי כך בתוך עצמי ולמה המבט שלי קפוא והרי הייתי הילדה הכי חיה שהוא הכיר ... הוא ניסה לדובב אותי, אך אני שתקתי כל הדרך אליך לבית החולים ... התחבאתי מאחורי משקפיים שחורים ובגדים שחורים עדיין התאבלתי על התמימות שלי על הגוף שלי ועלי.

לרגע רציתי לצעוק לאחיך הוא רצח אותי מגיע לו אך שתקתי, אחיך ראה בי שלמות לא רציתי לאכזב אותו ואת עצמי אם הוא לא יאמין לי.

אתה סירבת לקבל את המילה אונס.

אתה טענת שרק לקחת את מה ששלך.

אני הייתי שלך האמנת שנתחתן כאשר אסיים צבא האמנת במה שסיפרת לעצמך

לא התווכחתי, רק הזכרתי לך בכל רגע פרטי עוד חלק ועוד חלק וככה ישבנו שעות ושחזרנו כל מילה כל זעקה! כל כאב ... באחד הערבים האחות שבאה להחליף לך תחבושות הקשיבה לנו ואני דיברתי ודיברתי וסיפרתי, כל-כך רציתי שהיא תשאל שאלות, אך היא שתקה. ובשתיקה שלה הפנמתי שזהו!

גורלי נחרץ השתיקה שווה זהב.

אני עזרתי לך לקום ולרדת מהמיטה. אני עזרתי לך להתקלח הגוף המושלם שלך נפגע ואני הסתכלתי מהצד איך הדמעות שלך זולגות והרגשתי מעליך. אם הייתי יכולה הייתי לוקחת סכין וגורמת לך לנזק בלתי הפיך, אך החלטתי שאני אעשה לך טוב ... החלטתי שאני אעניק לך את עצמי ובכל טיפול שאעניק לך בלב קפוא אתה תמות קצת יותר בתוך תוכך, כי בחולשה שלך חיפשת ממני אהבה ולי היו בשבילך רק רחמים ...

ככל שריחמתי עליך שאתה אפס מאופס כך אתה הרגשת אפס.

אני רמסתי אותך בדרך שלי המבט הקפוא מעיניי הזכיר לך שאין לי נשמה ובקשיחות שלי למולך נחנקת!

יצרת רובוט אשר שולט בך במשחק מוחות, משחק שיש רק מפסיד אחד אתה!

אני רציתי לעצמי שמלאי הדמעות שלך יגמר רציתי לך כאבי תופת ... ואתה סבלת - אנס.