ראשון 23 יוני 2024

דעות - מאמרים

טוב, כבר הרבה מאוד זמן שזה לא סוד, ממש לא, לכולנו יש חברים או מכרים שהתחילו לעשות את האירועים שלהם במקומות קטנים יותר, לאו דווקא באולמות, ויותר ויותר אנחנו נחפשים ל- "טרנד" החדש הזה של אירוע במועדונים במקום באולמות. זה חסכוני, זה מושקע, ובהרבה מקרים זה גם מספיק.

אירוע במקום קטן

ישנם אירועים שמטבעם, ומטבע סוג ואופי האירוע הוא מתאים למקומות קטנים.

כך למשל כל התחום של האירועים העיסקיים, זוהי נישה קטנה שבהחלט מתאימה למקומות קטנים וצנועים, לשכור אולם באלפי שקלים זה משהו שפשוט לא קורה (חוץ מעובדי המדינה והאנשים בשירות המדינה שעושים זאת מכספי משלמי המיסים - אבל זה כבר עניין לדיון ופוסט אחר). אז אילו אירועים יתאימו למקום קטן:

1. בת מצווה

בעידן של ימינו מאוד מקובל לחגוג בת מצוות, אנחנו מאוד משתדלים לשמור על שיוויון, וכאמא לשתי בנות מדהימות אני חושבת שהן לא פחות טובות מכל בן זכר, לכן פשוט מגיע להן.

בנוסף לזה שהנושא כבר הפך לטרנד מטורף ולא יכול להיות שתשאיר את הבת שלך בצד כשהיא מרגישה שהיא שווה פחות בגלל שברור שלכל הבנות בכיתה עשו בת מצווה, ולא סתם, אלא מושקעת עם ריקוד וסלסה וקליפ ועוד ועוד, זה לא נגמר.

הפקה לבת מצווה במועדונים תהיה הרבה הרבה יותר חסכונית וריווחית מאולם אירועים, וחשוב לשים לב כי אין לנו פה את הטקס הדתי ולכן רבים הם קרובי המשפחה שפחות ייחסו לנושא חשיבות, ובהתאם כמות המוזמנים, ויוקרת האירוע צריכה להיות, באמת, אין צורך באולם, גם ככה רק תצאו מזה בחובות.

2. אירועים עיסקים

כמו שהוסבר קודם לכן, זה אופי האירוע ולכן יתאים גם כן.

3. אירועים קטנים אחרים

זה תמיד יכול להתאים לברית או בריתה, וכמובן בר מצווה, הכל מאוד תלוי בסוג המועדון, ישנם מועדני אירועים שיש להם הגברה ותאורה ממש כמו באולם, ולכן בהחלט אפשר לעשות בר מצווה במקום שכזה ולשלם 30% פחות על כל מנה.

לסיכום

זה כבר מאוד פופולארי כיום לעשות אירוע במקום קטן יותר, ישנם מקומות קטנים ויוקרתיים עם ציוד ומקצועיות בדיוק כמו כל אולם, אך השכירות והקייטרינג הוא ממש חצי מחיר, ולכן, באירועים קטנים מומלץ לשקול זאת.

נכתב באדיבות cyrus club מועדונים לבת מצווה ואירועים עיסקיים - http://cyrus.co.il