שלישי 23 יולי 2024

דעות - מאמרים

ספורט, תרבות ואוכל

על ספורט ופנאי, תרבות, אוכל ושאר הנאות החיים.


הגולשים מוזמנים לפנות בבקשה לפרסם תכנים מתאימים בטופס הקשר של האתר.

 

מזון מהיר נתניה

השינויים הכלכליים והחברתיים של המאה ה 20 הביאו את האנשים לידי מצב שהם עבדו יותר ויותר קשה, המון שעות עבודה מחוץ לבית, בגלל שלא הייתה להם ברירה, את הארוחות שלהם הם היו נאלצים לאכול מחוץ לבית, אט אט התפתחו סגנונות חדשים של מסעדות רחוב קטנות המציעות מנות פשוטו, שהוכנו וסופקו בטווח זמן מאוד קצר. אנשים באותה התקופה החלו לשנות החלו לשנות את הרגלי האיכלה שלהם, יותר ויותר צצו דוכני רוכב, דוכני מזון, אוכל מהיר שהגיע אפילו עד לפתח החלון של הרכב, לקראת סוף שנות ה 50 החלו הרשתות הגדולות בעולם לייצר את הקונספט של מזון מהיר לכל העולם כיום תוכלו למצוא מזון מהיר נתניה כמעט בכל פינה בדוכני פלאפל, דוכן פיצות מקדולנד וכדו.

המשך קריאה: מזון מהיר נתניה

ארוחה משפחתית נתניה

ארוחה משפחתית נתניה

מי מאתנו לא יודע שארוחה משפחתית בחוץ עם כל בני המשפחה, זה עסק בכלל לא זול, גם אם אנחנו מזמינים את הארוחה עד אלינו הביתה, ארוחה משפחתית מעולם לא הייתה משתלמת לנו כלכלית, במיוחד בימים בהם אנחנו חיים שיש מיתון והכל עולה לנו יקר, ואנחנו חוסכים בכל מקום אפשרי, אבל מה עם בכל זאת אנחנו רוצים לחגוג אירוע משפחתי כל שהוא? או סתם כי לא בא לנו לבשל, כי לא תמיד יש לנו כח לנקות אחרי, או אולי כי אנחנו רוצים לשנות קצת אוירה, ורוצים לצאת לארוחה משפחתית נתניה – הסיפור הזה לא בהכרח חייב לקרוע לנו את הכיס.

המשך קריאה: ארוחה משפחתית נתניה

כל מה שצריך לדעת על טיסות זולות

החלטתם שאתם רוצים טיסה בחו"ל? הנה כמה דברים חשובים לפני שעולים למטוס.

אז למה בעצם לבחור בטיסה זולה?
כשאתם יוצאים לנופש, מן הסתם לא תשבו בחיבוק ידיים כל החופשה. כמובן שתרצו לטייל ולעשות קניות ולהנות.
לבחור טיסה זולה חשוב מכמה סיבות, ביניהן גם סיבות כלכליות, ככה תוכלו להשקיע את שאר התקציב שיעדתם לחופשה לדברים אחרים.
טיסות מוזלות משתלמות למשפחות ובעיקר למשפחות מרובות ילדים, ולעתים גם לקבוצה גדולה של אנשים.

המשך קריאה: כל מה שצריך לדעת על טיסות זולות

דלקה ברמת-השרון

יוסי מחמל נפשי!

איזה מודה משונה לקפל את המכנסיים הקצרים! כל המכנסיים דוהות מהשמש ורק מקום הקפל נשאר לא דהוי ועושה רושם רע מאוד! כאילו כתם של שמן. חמתי עליך! כל הערב אני מתהלך ורוגז על מנהג משונה זה שלך. תשאלני מה ראיתי פתאום לכעוס על כך – והתשובה פשוטה, אני אנוס ללבוש מחר איזה שהוא זוג מכנסיים, והיו לי שתי בחירות, או מכנסי החג של החליפה, או מכנסיך הקצרים.

המשך קריאה: דלקה ברמת-השרון

מי הוא אמן טלפתיה?

אמן טלפתיה הוא אמן חושים אשר חולש על פני תחומים שונים: קריאת מחשבות של פרטים וקהלים, ותרגום הממצאים למופעי קסמים היתוליים, מופעי קסמים המשלבים זריזות ידיים ואפילו יכולת לבדר את הקהל. בידור הקהל הוא חלק אינטגרלי מהטלפתיה משום שאומן שהוא טלפתי צריך לדעת לתקשר עם הקהל ולספק לו את הסחורה שהכי תצחיק אותו והכי תגרום לו לצאת מהאדישות הטבעית.

המשך קריאה: מי הוא אמן טלפתיה?

5 טיפים לבחירת מטבח מנצח

אם אתם מתכננים עיצוב מטבח חדש, להלן כל הטיפים שאתם זקוקים להם בשביל להשכיל לעשות זאת בהתאמה מלאה לעיצוב ביתכם, ותוך שמירה על כל הצרכים הפונקציונאליים שלכם מהחדר. הקפדה על 2 האלמנטים הללו תזכה אתכם במטבח חדש ואפקטיבי מאד אשר יישמר בביתכם לשנים רבות ויספק את כל הנדרש עבורכם.

המשך קריאה: 5 טיפים לבחירת מטבח מנצח

כיצד מתבצע עיסוי שיאצו?

טיפול השיאצו, הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי העיסוי הפופולריים ביותר. הסיבה לכך, נטועה ככל הנראה בעובדה שמדובר בטיפול בעל מאפיינים ייחודיים, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופל ולכן, מדובר בטיפולים בעלי השפעה מקיפה ורחבה יותר על המטופל. אז מה המאפיינים הייחודיים שהופכים את טיפול השיאצו לפופולרי כל כך וכיצד תוכלו לבחור לכם מטפל שיאצו שיצליח להתאים עבורכם את תכנית הטיפול הטובה ביותר?

המשך קריאה: כיצד מתבצע עיסוי שיאצו?