ראשון 26 מאי 2024

דעות - מאמרים

אם אתם מתכננים עיצוב מטבח חדש, להלן כל הטיפים שאתם זקוקים להם בשביל להשכיל לעשות זאת בהתאמה מלאה לעיצוב ביתכם, ותוך שמירה על כל הצרכים הפונקציונאליים שלכם מהחדר. הקפדה על 2 האלמנטים הללו תזכה אתכם במטבח חדש ואפקטיבי מאד אשר יישמר בביתכם לשנים רבות ויספק את כל הנדרש עבורכם.

תכננו מראש את צביון העיצוב של המטבח

צביון העיצוב, או בפשטות – אסופת הצבעים שתעטר את המטבח ברמה העיקרית, קובע מה יהיה אופיו של המטבח. ניתן לעצבו בצביון עתיק, מבוסס צבעי עץ, או בצביון מודרני המבוסס על צבעים לבנים ובהירים. ניתן לבסס את עיצוב המטבח על שילוב של האלמנט העתיק החום עם האלמנט המודרני הלבן ובכך ליצור מטבח פרובנס. במקרה זה אחד הצבעים יהיה עדיין העיקרי, והשני ישמש כצבע פרזול.

תכננו מראש את סגנון העיצוב של המטבח

תכנון סגנון העיצוב הוא השלב הכי חשוב בעיצוב מטבחים. זהו השלב בו אתם קובעים כיצד המטבח שלכם ייראה ואיזה רושם הוא ישאיר על האורחים: ניתן לספק מטבח בעל דלתות מחוספסות ושולחן מגולף בפורמט כפרי או מטבח בו כל הדפנות, מהשיש והארונות ועד השולחנות – חלקים, מה שמבליט יותר את האלמנט הבורגני. התוכן העיצובי של המטבח נבחר ללא קשר לצביון. על אף כי לא מעט אדריכלים מוצאים קשר בין צביון עתיק לעיצוב כפרי ובין צביון מודרני לעיצוב בורגני, ניתן לשלב כל סגנון על כל צביון שהוא שמתכננים מטבח מעוצב.

התייחסו לפרספקטיבת החדר

מאד חשוב לבחון את פרספקטיבת החדר אותו אתם משפצים. אם החדר מאד קטן, אנו ממליצים להציב ארונות קטנים עם דפנות בגודל זהה, יחד עם רכיבי שיש וריצוף קטנים ומשתלבים. לעומת זאת כאשר המטבח גדול, חשוב לשלב רכיבים גדולים על מנת לשמור על צביונו של המטבח, ולהבטיח שכל רכיב ישפיע על התבנית ולא ייוותר חסר השפעה בתוכה. שמירה על פרספקטיבה זו מבטיחה כי כל רכיב שתבחרו עבור מטבחים מעוצבים ישמור עליהם ככאלו ולא ייצור עיוות מסוג מיקוד יתר על רכיבי מטבח שוליים ולא מרכזיים.

בדקו אפשרות לשלב מכשירים במטבח מטעם חנות המטבחים

בכך, אתם מבטיחים שלא תצטרכו לחפש אותם במקום אחר, וגם – שהיועצים ייעצו לכם על הסט הטוב ביותר למטבח שלכם כמי שעשוי להתאים לעיצוב שלו. הדבר נכון לגבי רכישת מקיים, מנדפים, תנורים ומיקרוגלים מכל הסוגים.

בדקו אפשרות לשלב תאורת מטבחים צדית על רכיבי קיר שונים

בכך, תוכלו להאיר את המטבח מבלי להדליק את התאורה המרכזית. בדרך כלל מקובל לשים רכיבי תאורה על מנדפים וקצוות של ארונות מעל לשיש.

דניאל מטבחים – עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

בחברת דניאל מטבחים מתמחים בעיצוב מטבחים כפריים ובורגניים, מטבחים עתיקים ומודרניים – בהתאמה אישית, כולל אפשרות לשילוב הסגנונות הללו. החברה מתמחה בעיצוב מקורי של מטבחי יוקרה. אם אתם מחפשים מטבחים במבצע במחיר מיוחד ובעיצוב שלא יאכזב אתכם, פנו אל מטבחי דניאל!