ראשון 23 יוני 2024

דעות - מאמרים

אחת השאלות שמעסיקות אתכם רגע לפני שאתם רוכשים מתנה, היא כמה כסף עליכם להשקיע בה. דומה הדבר גם עם מתנות ליולדת. מצד אחד אתם רוצים לרגש אותה, לפנק אותה ולהראות לה עד כמה אתם אוהבים, אך מצד שני חשוב לכם לשמור על תקציב הגיוני למתנה. על כן, לפניכם שלושה מעגלי קירבה שכל אחד מכם יוכל לשייך את עצמו אליהם, וכך יוכל להחליט מה התקציב שהוא מגדיר לרכישת מתנה ליולדת.

קולגות לעבודה, שכנים טובים:

המעגל הזה הוא מעגל של עמיתים לעבודה, שכנים טובים ומכרים שונים. מעגל זה לרוב רוצה להעניק את המתנה כאקט סימלי, כחיבוק וכהבעת חיבה. מדובר על מעגל שהוא כביכול הרחוק יותר מהיולדת, ועל כן תחושת המחויבות אינה גדולה, ומתנה סימלית אכן מספיקה במקרים שכאלו.

החברות הכי טובות:

לא אחת נאמר כי חברים טובים הם כמו משפחה. אכן, החברות הטובות רוצות להראות את האהבה הגדולה שלהן באמצעות מתנה מושקעת, יקרה וכזו שהושקעה בה מחשבה רבה. על כן, לא אחת בוחרות החברות שקרובות מאד אל היולדת, להעניק חבילת מתנות ליולדת, ולא מתנה בודדת. מארזים שכאלו כוללים מגוון רחב של פריטים שישמחו ללא כל ספק את היולדת, את בן זוגה ואת התוספת החדשה למשפחה.

הקרובים ביותר – המשפחה:

והמעגל הקרוב ביותר הוא כמובן בני המשפחה. בזמן שההורים הטריים חושבים על מזכרות לאירועים לאירוע הברית או הבריתה, אתם מעסיקים את עצמכם בשאלה מה להעניק מתנה. האהבה הגדולה שלכם היא המתנה הגדולה ביותר, העזרה שלכם היא המוערכת ביותר וכל מתנה חומרית שתבחרו להעניק - תתקבל בחיבוק גדול.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים בנושא מתנה ליולדת לחצו כאן