שלישי 5 דצמבר 2023

דעות - מאמרים

קידום אתרים באמצעות פרסום מאמרים באתר דעות יכול להיות יעיל, מהיר ונוח עבורכם. בפרט פרסום מאמרים בדעות יכול לסייע לכם בהליך קידום האתר שלכם ומיצוב טוב יותר שלו בתוצאות החיפוש הטבעיות של מנועי חיפוש שונים.

 מערכת ניהול התוכן המתקדמת של האתר מבוססת על עורך FCKEditor המאפשר שליטה מלאה בתגי מפתח מרכזיים המסייעים מאוד לקידום המאמר עצמו וכמו כן כוללת עורך תוכן מלא (דמוי עורך WORD) המאפשר לכם פיזור מילים נכון, תיוג כותרות, עדכון תמונות וקישורים ועוד.

 בפרט, כולל ממשק עריכת מאמרים של אתר דעות את יכולת ההגדרה של התגים הבאים -

TITLE \ תג כותרת עמוד מאמר

תג TITLE או כותרת עמוד המאמר משקפת עבור מנוע החיפוש את נושא העיסוק המרכזי של המאמר ובפרט מוצגת במרבית מנועי חיפוש במסגרת תוצאות חיפוש ברשת.

META Description \ תג תיאור עמוד מאמר

תג Description או תיאור עמוד המאמר מהווה את תמצית תוכן המאמר עבור מנוע חיפוש ובפרט מוצג במרבית מנועי חיפוש במסגרת תוצאות החיפוש. תיאור העמוד מהווה חלק מתחשיב איכות העמוד ומכאן חשיבותו לקידום אתרים באמצעות מאמרים.

META Keywords \ תג מילות מפתח מאמר

תג Kewords או מילות מפתח לעמוד המאמר מציג את מילות המפתח החשובות במאמר ובכך את ההקשר לתוצאות החיפוש בהן יוצג המאמר במנועי חיפוש שונים.

URI SEF \ כתובת אינטרנט נוחה למנועי חיפוש (Search Engine Friendly) בעברית

כתובת אינטרנט נוחה למנועי חיפוש (SEF - Search Engine Friendly) משפרת באופן ניכר את איכות המאמר ואת התאמתו לנושא קידום האתר בו הוא עוסק. בפרט, משום שמנועי חיפוש מחפשים הופעה מרובה של מילות המפתח של המאמר בכתובת האינטרנט שלו. הכלי האוטומטי מחבר את כותרת המאמר (ראו תג TITLE למעלה) לכתובת המאמר המלאה ובכך משפר את התאמתו לתוצאות החיפוש המבוקשות.

  שימוש נכון ומושכל בתגים השונים וביחד עם יכולת ה- URI SEF תאפשר לכם כלי קידום אתרים באמצעות מאמרים מונחי תוכן איכותיים.

 כדי לפתוח חשבון עורך מאמרים באתר דעות - צרו קשר כאן.