ראשון 23 יוני 2024

דעות - מאמרים

היכולת לעצב מעקות מזכוכית הינה ייחודית ומיוחדת, הזכוכית צריכה לעבור תהליך ייחודי של חיסום, ורק לאחר מכן ניתן להציבה בתור מעקה מכל סוג שהרי יש צורך לחזק אותה. ישנם סוגים רבים, ובמיוחד בשנת 2017 הקרבה ובאה יוצאים קטלוגים מדהימים ומיוחדים שנותנים המון יוקרה לעיצובים שלנו. אדריכל? מעצב פנים? כדאי שתקשיב, יש לנו רעיונות בשבילך, ככה לא ישכחו את העבודות שלך.

איפה בדרך כלל נראה מעקות מזכוכית ?

ברוב המקרים נראה אותם בבתים או משרדים מעוצבים, כאלה שעברו עיצוב מקצועי על ידי מעצב פנים, או אדריכל פנים. רבים מהקטלוגים בשנים האחרונות החלו להוציא עיצובים כאלו במגוון קטגוריות מיוחדות. עיצובים אלה נתפסים כיוקרתיים מאוד ולא סתם, גם המחיר בהתאם. מחיר של מעקה זכוכית גבוהה בהרבה ממחירו של מעקה פלדה, ובמיוחד אם מדברים על מעקות מזכוכית מעוגלת שדורשת תהליך ארוך, מקצועי ויקר בהרבה מסתם זכוכית סטנדרטית.

המקומות בהם בדרך כלל נמצא מעקות זכוכית מעוגלת

1. מרפסות - במרפסות זה מאוד פופולארי ונפוץ, המרפסת כאלמנט עיצובי יפהפה בפני עצמו מקבלת המון יוקרה במידה ואנו מוסיפים לה אלמנט מעוגל ויפהפה שכזה.

2. בריכות - בעדן של בריכות פרטיות לעיתים נזכה לראות קצת, זה בדרך כלל בבריכות פרטיות ומושקעות.

3.מדרגות פנים - למדרגות פנים לעיתים רבות נזכה לראות אותם

יצרני אלומיניום \ חלונות וזכוכיות בישראל

בעולם הגדול ישנן יצרניות רבות, כידוע בשנים האחרונות בעיקרן נמצאות בסין, כל התעשייה הולכת לסין פשוט כי זול ליצר שם, פועל מקצועי עולה שם כמה עשרות דולרים ליום עבודה בעוד פה זה מגיע למאות דולרים (ובאירופה או ארצות הברית בכלל יותר גבוהה). לכן באמת אין הרבה יצרנים ישראלים בתחום. ובכל זאת ישנם כמה ומומלץ לרכוש מהם על מנת כן לעודד את המשק הישראלי.

המאמר "מעקות זכוכית למדרגות" נכתב ע''י מפעל הזכוכית של בליינדס ( http://www.blinds-ltd.co.il ) יצרנית מעקות וזכוכית מעוגלת.