שישי 1 דצמבר 2023

דעות - מאמרים

כמה תיקי נשים את הולכת להחליף במהלך החיים שלך?

במהלך החיים שלך את הולכת להחלחיף בערך 100 תיקים לנשים: 30 תיקי גב, 10 תיקי קלאץ', 30 תיקי צד, 10 מזוודות ו 20 תיקי נשיאה. על כל תיק אסביר בהמשך. מגיל צעיר מאוד של שנה שאת הולכת לגן בפעם הראשונה את קונה את התיק הראשון שלך או יותר נכון קנים אותו לך, תיק גב חמוד כזה עם תמונה של דיסני. וכך בסולם הגילאים בכל שנה תקני יותר ויותר תיקים בהדרגה. מתיק הצד הראשון שלך ועד לתיק הנשיאה שאת הולכת איתו היום, כולם יהיו תיקים לפי הטרנד האחרון שכן נשים הולכות בעיקר עם תיקים לפי המילה האחרונה ובגלל זה אתן מחליפות כל כך הרבה תיקים.

הסבר קצר על סוגי תיקי נשים:

  • תיק גב לנשים - תיקי נשים שאיתם הולכים כבר מהגן כמו שכבר אמרתי, תיק עם 2 רצועות ארוכות מאחורה שאותו לובשים על הגב. בגיל צעיר זהו תיק פלסטיק ובהמשך יש עוד המון חומרים כמו עור, קש, כותנה וניילון שממנו עשוי התיק. תיק גב יכול למעשה להכיל את כל מה שאת צריכה בלימודים, בעבודה, בטיולים, בנסיעות לחו"ל, ואפילו בצבא. איך שלא תרצי כל אישה תלך אם תיק גב.

  • תיק קלאץ' - תיק מאוד נשי שכל אישה הולכת איתו בערב, למסיבות, לאירועים, לבילוי עם חברות ולדייטים. התיק הוא קצת יותר גדול מארנק, הוא מגיע במגוון של חומרים ועיצובים ויש לו רצועת נשיאה שאותה ניתן להסיר בכל עת וללכת עם התיק בידך.

  • תיק צד - עוד מהיותך ילדה קטנה רצית להיראות כמו אמא שלך וכל פעם היית לוקחת את התיק שלה ושמה אותו על הכתף ומשחקת אותה אישה. תיקי צד תמיד ילוו אותך במהלך חייך ותוכלי לשים בהם את הארנק, את המפתחות, את האודם ואת הפלאפון.

  • תיק נשיאה - תיקי נשים מאוד מיוחדים וקרובים לליבך, אותם התיקים שנושאים אותם על היד באמצעות 2 ידיות גדולות. מדובר בתיקים בינוניים שאפשר להכניס בהם המון דברים, קצת פחות מאשר בתיקי גב. יש המון סוגים של חומרים מהם מורכב התיק והכי מיוחד הוא תיק הנשיאה מעור שכל אישה תחליף במהלך חייה מספר פעמים.

אז איפה את קונה תיקי נשים?

יש כל כך הרבה חנויות של תיקי נשים שזה יכול לעשות כאב ראש. כל אחת מתחברת לחנות אחרת אבל בגדול כולן משתדלות לעקוב אחרי קו האופנה האחרון והטרנד. יש גם מעקב אחרי המפורסמות שלפעמים יכולות לעשות עבורכן את העבודה, הן תמיד יודעות מה הטרנד האחרון.

יש היום גם קו רציני של מכירות אונליין וכדאי מאוד לעקוב אחרי החנויות באינטרנט שכן הן מחליפות על בסיס קבועה את הקולקציות שלהן.

באינטרנט גם אפשר לקבל מחירים נוחים יותר ומשלוחים עד הבית שזה חוסך המון זמן ויעיל מאוד.