ראשון 26 מאי 2024

דעות - מאמרים

אם אתם מוצאים את עצמכם תוהים באמצע החיים, האם יש לכם כספים אבודים השוכנים באיזשהו מקום ומחכים רק שתמצאו אותם- הרי שאין מדובר בפנטזיה שאין לה אחיזה ממשית. כיום ידוע שיש לא מעט כספים אבודים אשר שוכנים בקרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחים, פוליסות או חשבונות בנק אשר אינכם מודעים לקיומם או אשר לא טרחתם לבדוק האם הם קיימים במהלך לא מעט שנים. לכן, חשוב מאוד שתדעו שכיום הר הכסף הינו מנוע החיפוש האידאלי לאיתור כספים אבודים שמקורם בחסכונות פנסיוניים או בפוליסות ביטוח חיים.

מהו הר הכסף

משרד האוצר מעודד כיום כמעט כל אדם לבדוק האם יש כספים אבודים שנצברו לזכותו והוא איננו מודע בקיומם. את הבדיקה הראשונית בנוגע לכספים הללו, ניתן לבצע באתר של משרד האוצר על ידי מנוע חיפוש הקרוי הר כסף. באמצעות מנוע חיפוש זה, על ידי הזנת הפרטים הרלוונטיים בכדי לקבל את תוצאות החיפוש המתאימות לך באופן ספציפי, ניתן לקבל מידע על הימצאותם של כספים אבודים שמקורם בקרנות פנסיה ששכחת מהם או ביטוח חיים אשר בגינו מגיע לך כסף. כיום לא מעט אנשים מוצאים באמצעות מנוע החיפוש הקרוי הר הכסף, כספים בסכומים משמעותיים, אשר אילולא מנוע חיפוש זה אינם היו מודעים לקיומם כלל.

עבור מה רלוונטי עוד הר כסף

מלבד איתור כספים אבודים הקרויים על שמך, מנוע החיפוש הקרוי הר הכסף רלוונטי עבור חיפוש של כספים אבודים אשר היו שייכים לאדם שנפטר. אם אתה קרוב מדרגה ראשונה של אדם שנפטר ואתה מעוניין לדעת האם ואיזה כספים אבודים יש לו והיכן הם מצויים, בעזרת מנוע החיפוש הזה תוכל לבצע בדיקה ראשונית ומקיפה לגבי הכספים האבודים השייכים לנפטר.