שלישי 23 יולי 2024

דעות - מאמרים

עבודות איטום בסביבת בניין יכולות להתבצע בכמה דרכים אבל כשמדברים על שיטת איטום סנפלינג, מדברים על שיטה אשר עולה על כל השאר ומביאה כמה וכמה יתרונות ששווה לדבר עליהם. 

עם זאת, כאשר פונים אל מפעילי סנפלינג חשוב ביותר לפנות אל נותני שירות שמבינים את המשימה, מבינים את הצורך ובסופו של דבר את מה שיוצר משימות סנפלינג כעבודות איטום בטוחות. 

איך משלבים חבלי סנפלינג במשימות איטום בניין? 

כאמור, קיימות כמה שיטות לעבודה ואיטום בגובה, אחת מהן היא שיטת הפיגומים שנחשבת יקרה יותר ואילו כיום, שיטת איטום בסנפלינג היא השיטה המקובלת והמועדפת על לא מעט דיירים ומנהלי וועדי בית.

אז איך זה קורה בזמן אמת? 

  • שיפוץ באמצעות סנפלינג מתבצע על ידי שני חבלי גלישה האחד מהם הוא הראשי והשני הוא כחבל ביטחון לכל דבר. 

  • שני החבלים עובדים עם המפעיל בסינרגיה מלאה כאשר חבל אחד משמש לתמיכת העובד כך שעבודתו תהיה גמישה ויכול להגיע לכל פינה ופינה בזמן שידיו חופשיות למשימה. 

  • בחלק מהמקרים יחובר לחבלים גם מושב שיאפשר כמו כן נשיאה של הציוד כך שהעובד יוכל להיות מרוכז במשימה בלי לחשוש מהימצאותו תלוי בין שמיים וארץ. 

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים משימת איטום באמצעות סנפלינג? 

אחד הדברים החשובים במעמד עבודות איטום סנפלינג בגובה זה תשומת לב גם לעניין מזג האוויר והשינויים שהוא מביא עמו. 

אז מה עושים במהלך החורף כשהטמפרטורה מלווה ברוחות חזקות? מפסיקים את העבודה? זהו שלא! 

אז נכון שזה  עלול להשפיע על כל שאר המשימות אבל כשיש לכם נותני שירות שמבינים את המצב ויכולים להתמודד עם כל סיטואציה ,אקלים או תנאי נראות כאלה ואחרים אתר העבודה ישיג את התוצאות הטובות והבטוחות ביותר – באחריות! 

מחפשים שירות עבודות בגובה? טופ רופ עושים את זה עבורכם הכי בטוח שאפשר 

דבר נוסף שעליו מושתתות עבודות בגובה זה הן ביטחונם של העובדים והן ביטחונם של העוברים והשבים ובדיוק שם טופ רופ מציגים הצלחה רבת שנים המובנית על הצלחות איטום וסביבת עבודה בטוחה. 

דבר נוסף הוא עניין הנגישות שמטרתו לאפשר הגעה לכל מקום גם לזה הנגיש פחות ובדיוק כאן אין טוב יותר משירותי סנפלינג שיכולים לבצע איטום ברמה גבוהה ויסודית הפעם בלי להיעזר בפיגומים. 

העובדים המיומנים של טופ רופ מבינים את הסכנות הטמונות בעבודה בגובה, נערכים לכך מראש ובאמצעות עובדים הנצמדים לכללי העבודה ויישום טכניקות איטום תוך הצמדות לכל תנאי הבטיחות מביאים גם עבורכם "בעלי הבית" את הבשורה של המחר. 

ללא צורך במשיכת הזמן, בלי להתלות בשיטות יקרות ומאסיביות ומבלי לפגוע באורח החיים של הדיירים, כאשר אתם בוחרים טופ רופ (https://www.top-rope.co.il), אתם בוחרים את החבל החזק ביותר ואת השיטה שתוכיח לכם שאפשר לחיות הכי נכון ובטוח- הכול בזכות שיטה אחת ששברה את כל כללי האיטום והעבודה בגבהים. 

iStock 1194886593 1