ראשון 23 יוני 2024

דעות - מאמרים

ביובית מחיר מהווה כפרמטר משמעותי, אשר ישפיע במידה רבה על בחירת חברת הביובית. כמובן, שלפני שמתפתים להצעת מחיר נמוכה במיוחד, חשוב להבין מהם אותם הגורמים אשר משפיעים על מחיר השירות.

יש לקחת בחשבון שבלא מעט מקרים ההעדפה תהיה לשלם קצת יותר, על מנת להבטיח שירות מקצועי, איכותי ולא פחות חשוב מכך, מידי.
אז לפני שניכנס לגורמים אשר משפיעים על המחירים של שירותי ביובית, נתחיל דווקא בנתונים ובמספרים.
ברוב המקרים, אם תזדקקו לשירותי ביובית לצורך פתיחת סתימה - תתבקשו לשלם על השירות סכום כסף אשר ינוע בין 800 ל-1200 ₪.
אם הסתימה תהיה יותר מורכבת וכחלק מכך גם הליך הפתיחה שלה יהיה מסובך יותר, המחירים יכולים לטפס ל-1600 ₪ ויותר מכך.
אם השירות לו אתם זקוקים הוא דווקא חיתוך של שורשים בצנרת אתם עתידים להיפרד מסכום כסף אשר ינוע בין 1000 שח ויכול להגיע גם עד 1600 ₪.
כאמור, יש עוד שירותים רבים המוצעים על ידי ביובית וכחלק מכך, גם עוד מחירים.. אבל קיימת חשיבות גבוהה להבין גם את הגורמים המשפיעים.

ביובית מחיר - מהם הגורמים המשפיעים?

כאמור, יש רשימה של גורמים אשר יכולים להשפיע על מחיר שירותי הביובית, כאשר, בין הגורמים המרכזיים חשוב להיות מודעים לבאים:

  • סוג העבודה - כאמור, בראש ובראשונה מה שישפיע על המחיר הוא סוג העבודה. אם אתם זקוקים לשירות של פתיחת סתימות שורשים בביוב תתבקשו לשלם מחיר שונה בהשוואה לדוגמא, לשאיבת בור שומן.
  • מורכבות העבודה - מאוד יכול להיות שבשלב הראשוני תקבלו הערכת מחיר. יחד עם זאת, ברגע שמגיע איש מקצוע לשטח, הצעת המחיר יכולה להשתנות. כאשר, במקרים רבים, כאשר מגיעים לשטח מגלים שהעבודה הרבה יותר מורכב או שהשטח טומן בחובו אתגרים שונים ולא פשוטים - מה שיאריך את זמן העבודה.
  • היום והשעה בהם השירות מבוצע - ברוב המקרים, אם אתם זקוקים לשירותי ביובית מחוץ לשעות העבודה - בשעות הלילה או בסופי שבוע - תתבקשו לשלם תוספת תשלום מסוימת.
  • מיקום גיאוגרפי אם תזמינו חברת ביובית אשר ממוקמת רחוק מאזור המגורים שלכם, יש לקחת בחשבון גם הנושא הזה יכול לייקר את העבודה.

עלות ביובית - לא על חשבון האיכות

בסופו של דבר, זה אומנם נכון שמחיר שירותי ביובית הוא לא מחיר נמוך - לרוב מדובר במחיר של מעל ל-1000 ₪. יחד עם זאת, המטרה שלכם אמורה להיות אומנם קבלת הצעת מחיר הוגנת, אבל גם הבטחה שהעבודה תתבצע בסטנדרטים גבוהים. כידוע, אם תזמינו חברה לא מקצועית אשר אולי גובה מחירים נמוכים יותר, אך לא תצליח לטפל בבעיה, תדרשו לשלם בסופו של דבר תשלום כפול ואף יותר מכך.
לכן, בהליך בחירת חברה, ההמלצה היא לא לשים דגש רק על ביובית מחיר, אלא גם על כל שאר הפרמטרים אשר יכולים להבטיח לכם את קבלת השירות הטוב ביותר. בין היתר: הרמה המקצועית של החברה, השם והמוניטין שלהם, השירותים המוצעים על ידה, הזמינות שלה וכמובן, השקיפות והאמינות שלה.
כל הפרמטרים הללו יחדיו יתוו לכם את הדרך לעבר בחירת החברה המתאימה והנכונה ביותר לביצוע העבודה - ואין שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.