ראשון 18 אפריל 2021

דעות - מאמרים

אישי

מאמרים בתחומי שונים ומגוונים שאינם משתייכים לאף אחת מהקטגוריות הראשיות האחרות.


כותבים וחוקרים, כמו גם עיתונאים וחובבים - מוזמנים לפנות באמצעות טופס הקשר באתר ולהציע או להמליץ על תכנים לפרסום.

השכרת מקרן לאירועים

אנשים רבים משתמשים במקרנים, גם עבור העבודה, או עבור הדרכה מסוימת שהם מעבירים לקבוצה מסוימת, או עבור קולנוע לדוגמה. במאמר זה, אנו נציג בפניכם את האופציה החדשה והידועה, והיא השכרת מקרן לאירועים. מדוע עושים זאת? מה השימוש של זה?

המשך קריאה: השכרת מקרן לאירועים

ספריות לחדרי ילדים

ספריות הן חלק חשוב בהתפתחותו של הילד שלכם, ולכן יש חשיבות גדולה לבחור להתקין ספריה בחדרו. נשאלת השאלה איזו ספריה רצוי כי תותקן בחדר הילדים. החלטנו להרים את הכפפה ולתת לכם מספר טיפים משמעותיים אשר יסייעו לכם לבחור ספריות לחדרי ילדים בהצלחה יתרה.

המשך קריאה: ספריות לחדרי ילדים

דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית

דלתות פנים מעוצבות חשובות מאד לעיצוב הבית שלכם, בשל כך שהן נחשבות בולטות בשטח, ועיצוב מוטעה עלול להשפיע לרעה על עיצוב הבית, או לכל הפחות, לא להביא אותו למצב שדמיינתם שתביאוהו. על מנת להימנע מכך, חשוב לבחור בספק דלתות שיודע מה הוא עושה גם מההיבט העיצובי, ולא רק מן ההיבט הבטיחותי. זה לא עניין מה בכך, בטח לא כאשר מדובר בצרכנות הביתית.

המשך קריאה: דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית

ברזים מעוצבים

ברזים מעוצבים מיועדים לספק את המים באופן מבוקר ולהזרים אותם דרך הפיה אל המקום שאליו נרצה.

לכאורה תפקיד פשוט אך אין בכך משום להמעיט בערכם וכל אחד צריך לבחור את הברז לו הוא זקוק באופן פרטני.

המשך קריאה: ברזים מעוצבים

הפקת אירועים עסקיים

הזמנים משתנים בענף האירועים.
יותר ויותר חברות מנסות להיות כל הדברים לכל האנשים.
באופן מסורתי, חברת הפקה מעצבת את התוכן, ויוצרת את הקונספט עבור הלקוח, מספקת את מוצר המפתח באמצעות וידאו, גרפיקה, חזותית עבור כל סוגי אירועים.

המשך קריאה: הפקת אירועים עסקיים

כשהשכן מתקלח: כך תיפטרו מרעש הצנרת

ר' ובעלה קנו לאחרונה דירת 3 חדרים בבניין חדש במרכז הארץ. לאחר תקופות שכירות ארוכות ומיצוי כל חסכונותיהם עבור רכישת הדירה חשו השניים שלווה גדולה כאשר נכנסו סוף כל סוף להתגורר בביתם החדש. אך מה רבה הייתה הפתעתם לגלות בלילה הראשון בו לנו בדירתם החדשה כי בקיר חדר השינה שלהם עובר לא אחר מאשר צינור השפכים המרכזי של הבניין וכאשר אחד מהשכנים בקומות מעליהם הדיח את האסלה הביתית התעוררו השניים מרעשי הורדת המים הלא נעימים.

המשך קריאה: כשהשכן מתקלח: כך תיפטרו מרעש הצנרת

מה חשוב לבדוק לפני שפונים לשירותי תרגום טכני?

אם אתם זקוקים לעבודה מקצועית של תרגום טכני, חשוב מאוד שתבדקו את האדם אליו אתם פונים בכדי לקבל את השירות הזה. עבודת תרגום המבוצעת על מסמכים ומידע טכני, הינה עבודה אשר חייבת להתבצע על ידי מתרגם אשר מכיר היטב את התחום בו עוסק הטקסט המיועד לתרגום.

המשך קריאה: מה חשוב לבדוק לפני שפונים לשירותי תרגום טכני?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים

מה זה בעצם?

מדובר בחפיסה של שבעים ושמונה קלפים, קלפי טארוט, שעליהם מצוירים ציורים שונים. הקלפים מחולקים על פי קטגוריות שונות, סדרות וסיווגים אחרים, שאותם יודע על בוריים הקורא בקלפים.

המשך קריאה: קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים