ראשון 26 מאי 2024

דעות - מאמרים

אף אחד מאיתנו לא מחכה בכיליון עיניים לרגע בו נצטרך לגרור את המכונית, ובכל זאת כדאי להיערך מראש לשעת הצורך. הרבה יותר קל להתקשר למספר של גרר ששמור בטלפון שלנו, מאשר להתחיל לחפש גרר מומלץ כשאנחנו עומדים בשולי הדרך.

היערכו מראש

דמיינו את התרחיש הבא – אתם נוסעים ברכב בדרך חזרה מאירוע בשעת לילה מאוחרת, כאשר נדלקת נורה ברכב שמחייבת אתכם לעצור בצד הדרך. אתם מאטים בשוליים במקום בטוח, מניחים את משולש האזהרה ולובשים את האפוד הזוהר. זה השלב לשלוף את הטלפון ולהזמין גרר בהקדם האפשרי.
ברוב המקרים מתחילים לחפש בגוגל אחר גרר, מרימים טלפונים, והדבר גוזל זמן יקר. במיוחד עבור מצבים כאלה כדאי לשמור בטלפון מראש מספר של גרר מומלץ, שיוכל להגיע במהרה כשנצטרך אותו.

איך בוחרים חברת שירותי דרך וגרירה?

על פי המלצה

אין כמו המלצה ששווה זהב מחבר או בן משפחה שאנחנו סומכים עליו בעיניים עצומות. במידה ושוחחתם עם אדם שסיפר שנאלץ לגרור את הרכב, כדאי לשאול אותו איך הייתה החוויה, כמה זמן הוא המתין, איך הייתה חוויית השירות, ההתנהלות מול אנשי המקצוע, וכמובן המחיר. במידה והוא אכן היה מרוצה בכל הפרמטרים, יש לנו כאן המלצה וכדאי לבקש את המספר של אותה חברה ולשמור בטלפון ליום גשום.

זמן המתנה קצר

זמן ההמתנה הממוצע כיום בארץ לגרר הוא 3 שעות. זמן שעלול לעלות לנו ביוקר, ולגרום לנו לפספס אירוע, פגישה חשובה, או פשוט לשבש את סדר היום. ההמתנה הארוכה יכולה לגרום ללחץ ולתחושת תסכול וחוסר אונים, כאשר ממתינים בחוסר מעש לגרר שיגיע. חברת BLUE שמה לעצמה מטרה לקצר משמעותית את זמני ההמתנה לגרר או לרכב המעניק שירותי דרך. השילוב של בינה מלאכותית בתהליכי העבודה הוא זה שמקצר את הזמנים.

שירות מעל הכול

במיוחד במצב קריטי כזה, חשוב לבחור חברת גרירה בעלת שירות מקצועי ונעים. חברת BLUE מקפידה שכבר מהרגע שתתקשרו להזמין גרר, נציגי השירות יהיו נעימים ואדיבים, ויעשו את מירב המאמצים לסייע לכם. הזמינות והאדיבות הן ערך עליון, במיוחד כשאתם עומדים בצד הדרך וזקוקים להנחיות ברורות ותפעול מהיר של האירוע.

אנשי מקצוע מן השורה הראשונה

מעבר לזמן המתנה קצר ושירות אדיב, חברת BLUE (https://blue-il.co.il) שמה דגש על אנשי מקצוע מוסמכים והוגנים, שיבצעו את תהליך הגרירה והתיקון על הצד הטוב ביותר. בסופו של דבר מדובר ברכב שלכם ובבטיחות שלכם, וחשוב שאנשי המקצוע ישמרו עליו בידיים הטובות ביותר.

מחיר הוגן

עד לא מזמן, הייתה בשוק הגרירה תחרות יחסית דלה, מה שגרם לשחקניות המרכזיות לגבות מחירים גבוהים ולא לטרוח לקצר זמני המתנה. חברת BLUE מציעה מחיר הוגן ומשתלם, לצד זמני המתנה קצרים, מה שמעניק לה את היתרון התחרותי.

iStock 871162402 1